Odkazy


Oficiální stránky

Studio Pierot
Toto studio vytvořilo anime seriál Yu Yu Hakusho. Stránky jsou kromě pár anglicky psaných drobtů v japonštině, takže našinec si na nich moc nepočte. No ale mají tam aspoň obrázky.

Yu Yu Hakusho - Ghost Files
Oficiální americké stránky Yu Yu Hakusho spravované společností Funimation, která tento seriál a další anime distribuuje ve Spojených státech na DVD. Na svých stránkách má Funimation i avatary.

Shonen Jump
Stránky americké odnože japonské společnosti, která pod záštitou VIZ Media vydává v USA v anglickém překladu japonskou mangu včetně Yu Yu Hakusho. Některé části mangy si můžete prohlédnout i on-line.

Animax
České stránky televizního kanálu, který vysílá Yu Yu Hakusho v České republice.

Česko - Slovenské stránky

Yu Yu Hakusho na Fox Axe
Recenze na Yu Yu Hakusho včetně zajímavých odkazů.

Youkai World
Pěkné stránky, českými fanoušky oblíbené. Najdete zde mj. obrázky, wallpapery, animované gify, avatary či AMV. Autorka vytvořila rovněž web určený pro povídky na téma Yu Yu Hakusho i jiných anime Fairy Dream.

Zoein blog
Pěkná stránka. Plno obrázků a klipy.

Fulanime
Můžete si tu prohlédnou pár zajímavých videoklipů - kromě úvodní a koncové znělky seriálu i videa z Eizou Hakusho (v japonském znění s anglickými titulky).

Allaanův svět
Blog se zajímavými animovanými gify z Yu Yu Hakusho.

Yu Yu Hakusho jinak
Slovenská recenze na Yu Yu Hakusho.

Manga sk
Další recenze na Yu Yu Hakusho.

Mazuka stránky o anime
Velmi stručná stránka.

Hieiovy stránky
Blog, který se věnuje především Hieimu a Kuramovi. Je tu pár zajímavých wallpaperů s "Hiei tématikou". Nedostatkem je, že se stránky jeví být v dosud nedokončeném stavu a ne ke všem odkazům jsou skutečně vytvořené články.

Anglicky psané stránky

Flowers of Blood
Velmi hezké stránky, nesmírně obsáhlé. Za zmínku stojí například infomace o snad kompletně všech postavách - ale je tam k nalezení vlastně všecko na co si vzpomenete.

Solitude of a Falling Star
Také velmi obsáhlé stránky. Vynikající seznam epizod, v sekci Screencaps obrovská spousta obrázků a mnohé další.

ReiKiTantei.net
Další moc zajímavé stránky

Spectrum Nexus - manga scans
Naskenovaná manga, sešity 1 - 15. Jedná se o práci fanoušků, kteří mangu zároveň přeložili do angličtiny. Manga na serveru "rotuje", k vidění je většinou maximálně 5 sešitů naráz, každých pár dnů se obměňují.

Unmei no Kizuna
Stránky věnované dvojici Hiei & Mukuro.

Keikou's Kurama Shrine
Stránky věnované pouze obrázkům Kuramy.

Fanfiction.net
Na tomto webu naleznete obrovské množství povídek na různá fanoušky oblíbená témata, od Star Treku až po Harryho Pottera a jiné. Nechybí ani ty inspirované naším oblíbeným anime seriálem Yu Yu Hakusho. Je potřeba se proklikat z úvodní obrazovky - nejprve kliknout na odkaz Anime/Manga a pak zvolit kýžený název anime. Povídky zde shromážděné jsou psané v mnoha různých jazycích (v případě Yu Yu Hakusho je jich třináct). Kromě převažující angličtiny nebo například španělštiny či čínštiny tu najdete dokonce i pár psaných v češtině.

Prohlížení epizod a filmů

Prošvihli jste vysílání seriálu Yu Yu Hakusho v ČR? Nevadí - pokud umíte anglicky, můžete si prohlédnout jednotlivé epizody včetně dvou filmů na internetu. Většinou jsou nadabované do angličtiny, ale někdy člověk narazí i na původní japonský dabing s anglickými titulky. Porozhlédnout se můžete na jedné z níže uvedených stránek, kde je buď přímo seznam epizod, nebo zde můžete vyhledávat např. pod hesly "Yu Yu Hakusho episodes", "Yu Yu Hakusho movie", "Yu Yu Hakusho - Poltergeist Report" atd. Kromě epizod jsou tu k vidění i fanoušky vytvořená hudební videa s tématikou Yu Yu Hakusho, leckdy opravdu hezky zpracovaná.

AnimeViewer
DailyMotion
Veoh TV
YouTube
Google Video

Poslech hudby

Anime Lyrics
Soundtrack včetně videoklipů a textů k písním.

Galbadia Hotel
Další stránka se soundtrackem k Yu Yu Hakusho.

Valerie's Yu Yu Hakusho Music Codes
Hudba k Yu Yu Hakusho.

Poděkování


Jak psát web Open Web Design pspad Free hosting - wz.cz Cool Text - generátor grafiky Flowers of Blood Solitude of a Falling Star Valerie's Yu Yu Hakusho Music Codes Gallbadia Hotel Anime Lyrics

Jste zoufalí, protože nevíte, kde sehnat videa s epizodami a filmy, soundtrack nebo třeba obrázky či wallpapery k vašemu milovanému anime seriálu Yu Yu Hakusho?

Tak už se nemusíte trápit - zde naleznete odkazy na stránky, které vyřeší všechny vaše problémy.


Něco pro zasmání:


Yu Yu Hakusho Abridged - parodie na první sérii. Sestřih scének z jednotlivých epizod se změněným anglickým dabingem.


Yu Yu Hakusho Abridged - Ep. 7Pěkná hudební videa:I Walk Alone - A Hiei TributeYu Yu Hakusho - JumpKurama and Maya's Ending